29.05.2007

Sluchátka Koss PortaPro

Super cena 1.150,- Kč bez DPH
...........................................
29.05.2007

Kompletní vodní chlazení počítače

Cena 1.950,- Kč bez DPH !!
Vstup do OBCHODU!!!
Nastává období kdy se zvyšuje nebezpečí neoprávněného vniknutí do objektů, především v rekreačních oblastech. Připravili jsem pro Vás velice jednoduché řešení které je schopno monitorovat takovýto objekt a v případě narušení podat majiteli fotodokumentaci o dění ve střežené oblasti.  Náklady na pořízení nepřesáhnou několik tisíc korun dle složitosti instalace, ale jistě se brzy vrátí. 
 
Nabízíme řešení pro zabezpečení objektů elektronickým monitorovacím systémem . Naše nabídka obsahuje řešení pro profesionální kamerové systémy v oblasti bezpečnostních služeb, pro monitorování povozu, pro průmyslové řídící aplikace. Nabízíme dostupnou variantu monitorovacího systému pro domácnosti. Speciální řešení poskytujeme bytovým družstvům pro zajištění dohledu jak společných prostor, tak i jednotlivých bytových jednotek.

 

 

 

 

 

                    Verze dohledového systému

Systém dodáváme v mnoha variantách a cenových hladinách. Takto je možné vždy poskytnout uživateli řešení které je z hlediska potřeb optimální.

Home guard

Standartní konfigurace pro střežení a kontrolu objektu, např. rodiného domu, firemního objektu, obytného domu.

Specifikace systému

  1. Monitorování určeného prostoru kamerami ( skrytými, infra, polohovacími)
  2. Nahrávání obrazu z těchto kamer neustále nebo na signál z čidla či při zjištění pohybu
  3. Nastavení alarmu (zjištění pohybu, zrtáta signálu, aktivace čidlem) a následně vyvolání akce např. odeslání E-mailu s fotografií z kamery, SMS na určené mobilní telefony, spuštění polachu či sirény, zavolání na určité tlf. číslo ( připojení na pult bezpečnostní agentury, aktivace zvukového výstupu - štěkot psa, zvuk houkačky zásahového vozidla, hovor skupiny lidí atd..
  4. Možnost sledování kamer odkudkoli z internetu a tak být neustále informován o dění v objektu.
  5. Nastavení časového plánování jednotlivých akcí. 

Běžné nastavení systému může vypadat takto. Plánovačem je nastaveno kdy má být objekt monitorován (např v rodiný dům v dopolení době kdy je prázdný), jsou zapnuty alarmy na kamery střežící přístupová místa k domu. Při zjištění pohybu je spuštěn záznam zvuku štěkajícího psa, odeslán E-mail s fotografií narušeného prostoru a SMS na mobilní telefon majitele domu. Ten si v okamžiku přijetí této varovné SMS prohlédne fortografie v E-mailu a zároveň se pomocí internetu spojí se systémem a online sleduje dění v objektu. Veškeré tyto události jsou nahrány do počítače a je možné si je kdykoli přehrát.

Cena takovéhoto systému se čtyřmi kamerami včetně počítače se pohybuje kolem 30 000.- Kč.

Je možné použít počítač ve vlastnictví uživatele. Aby bylo možné plně využít informační možnosti je nutné systém připojit do internetu. Takovéto připojení se cenově pohybuje kolem 700.- Kč měsíčně.

Systém je také možné využít pro zajištění pracovních prostor, parkovacích areálů, kontrolu osob pohybujících se v určeném prostoru (restaurace, sklady, atd..)  

Quick guard

Standartní konfigurace pro střežení a kontrolu objektu, např. rodiného domu, firemního objektu, obytného domu.

Specifikace systému

  1. Monitorování určeného prostoru IP kamerami včetně plohovacích.
  2. Nastavení alarmu při zjištění pohybu a následně vyvolání akce např. odeslání E-mailu s fotografií z kamery, SMS na určené mobilní telefony,
  3. Možnost sledování kamer odkudkoli z internetu a tak být neustále informován o dění v objektu.

Tento systém je výhodný z hlediska rychlosti instalace a ceny. IP kamery nevyžadují přítomnost počítače a připojení kamer je možné realizovat i po elektrickém vedení 220V a tak zjednodušit instalaci systému především v objektech kde není možné provádět stavební zásahy. Běžné nastavení systému může vypadat takto. Při zjištění pohybu je odeslán E-mail s fotografií narušeného prostoru a SMS na mobilní telefon majitele domu. Ten si v okamžiku přijetí této varovné SMS prohlédne fortografie v E-mailu a zároveň se pomocí internetu spojí se systémem a online sleduje dění v objektu. IP kamery jsou vybaveny mikrofonem a tak je možné odposlouchávat střežený prostor.

Cena takovéhoto systému se čtyřmi kamerami se pohybuje kolem 10 000.- Kč. Při použití rozvodu po 220V vedení je třeba použít převodníky a takto cena pro 4 kamery nepřesáhne 16 000,. Kč

Aby bylo možné plně využít informační možnosti je nutné systém připojit do internetu. Takovéto připojení se cenově pohybuje kolem 700.- Kč měsíčně.

Systém je také možné využít pro zajištění pracovních prostor, parkovacích areálů, kontrolu osob pohybujících se v určeném prostoru (restaurace, sklady, atd..)  

Mobile guard

Standartní konfigurace pro střežení a kontrolu mobilního objektu, např. automobilu nebo stavební parcely čí jiného ještě nevybaneného prostoru.

Specifikace systému

  1. Monitorování určeného prostoru IP kamerami.
  2. Nastavení alarmu při zjištění pohybu a následně vyvolání akce např. odeslání E-mailu s fotografií z kamery, SMS na určené mobilní telefony,
  3. Možnost přemístění zařízení dle potřeby užití popřípadě instalace do automobilu a tím zajistit upozornění majitele při neoprávněné ( popřípadě i oprávněné )manipulaci s vozidlem včetně obrazového záznamu.  Takto je možné sledovat pohyb i v okolí vozidla bez nutnosti aktivace systému pokusem o manipulaci s ním.

Tento systém je výhodný z hlediska rychlosti instalace a ceny. IP kamery nevyžadují přítomnost počítače. Běžné nastavení systému může vypadat takto. Při zjištění pohybu je  odeslán E-mail s fotografií narušeného prostoru a SMS na mobilní telefon majitele domu. Ten si v okamžiku přijetí této varovné SMS prohlédne fortografie v E-mailu. Tento systém je unikátní především možností instalace v pohybujících se objektech. Pokud je instalován v automobilu zajistí uživateli taktéž bezdrátové připojení do internetu v automobilu i v jeho okolí pomocí WiFi technologie. Tímto se automobil stává plnohodnotnou mobilní kanceláří s vysokým stupněm zabezpečení.

Cena takovéhoto systému se čtyřmi kamerami se pohybuje kolem 13 000.- Kč.

Aby bylo možné plně využít informační možnosti je nutné systém připojit do internetu. Takovéto mobilní připojení se cenově pohybuje kolem 1000.- Kč měsíčně.

Systém je také možné využít pro zajištění pracovních prostor, parkovacích areálů, kontrolu osob pohybujících se v určeném prostoru (restaurace, sklady, atd..)  

Lift guard

Standartní konfigurace pro střežení a kontrolu výtahu v panelových či jiných výškových budovách

Specifikace systému

  1. Monitorování určeného prostoru převážně skrytou kamerou s dírkovým objektivem 
  2. Nahrávání obrazu z těchto kamer neustále nebo na signál z čidla či při zjištění pohybu
  3. Montáž bez nutnosti zásahu do konstrukčních prvků výtahové šachty či strojovny výtahu, a tím minimalizovat náklady s instalací.
  4. Možnost prohlížení záznamu z kamery bezdrátovým přenosem obrazu do počítače.
  5. Nastavení časového plánování jednotlivých akcí. 

Běžné nastavení systému může vypadat takto. Plánovačem je nastaveno kdy má být objekt monitorován (např výtah v domě v nočních hodinách ), nastavení kamery tak aby sledovala ve výtahu celý prostor kabiny. Pokud dojde k poškození nebo k jinému nevhodnému chování v kabině výtahu lze bez nutnosti jakéhokoli propojování kabelů prohlédnout záznamy v zařízení a vybrané z nich zazálohovat do počítače. Takto je k dispozici důkazní materiál nutný při řešení náhrad škody.

Podle našich zkušeností je návratnost vložených prostředků velice rychlá. Nehledě na to že v označených prostorách vandalismus či jiná kriminální činnost prudce klesá. 

Cena takovéhoto systému včetně montáže  se pohybuje kolem 20 000.- Kč.

Podrobnější informace o použitých zařízeních najdete v našem intenetovém obchodě pod zkratkou EZS.

 

    

Plus500 Plus500 Plus500 Plus500 Plus500 Plus500

Kterému z níže uvedených TFT monitorů dáte přednost?

19"4:3 s rozlišením 1280x1024 (27%)

19" wide s rozlišením 1440x900 (17%)

20" wide s rozlišením 1680x1050 (16%)

22-24" wide s rozlišením 1680x1050 (22%)

TFT s vysokým rozlišením 1920x1200 (19%)

Hlasovalo 519 lidí.
Partner Naakup.cz